Versenyek

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 

Répce-Menti Diákok Művészeti Találkozója 2022

 

Név Hangszer Eredmény Felkészítő tanára
Andriska Lőrinc kürt NÍVÓDÍJ Nagy Bálint
Bak Emma furulya BRONZ Madár Ágnes
Baldauf Lola Ilona hegedű ARANY Horváth Szimonetta

Baráth Hanna és Frank Borbála

hegedűduó ARANY Scheer Bernadett
Becze Bulcsú kürt ARANY Nagy Bálint
Frank László zongora ARANY Cs. Szász Judit
Harangozó Flóra zongora ARANY Cs. Szász Judit
Keglovich Elizabeth hegedű EZÜST Scheer Bernadett
Kovács Flórián zongora ARANY Ukszta Erika
Láng Bianka zongora ARANY Cs. Szász Judit

Markovits Petra, Neisz Dorka és Wölfel Mátyás

gitártrió ARANY Farkas László
Mélykuti Zsombor hegedű EZÜST Scheer Bernadett
Prim Ákos hegedű ARANY Scheer Bernadett
Varga Ádám brácsa NÍVÓDÍJ Scheer Bernadett

 

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 

Művészeti Szemle 2022

Alsó tagozat

Név Hangszer Eredmény Felkészítő tanára
Andriska Lőrinc kürt ARANY Nagy Bálint
H. Rebeka furulya EZÜST Nagy Bálint
Lamp Olivér zongora ARANY Ukszta Erika
Pegorari Anna hegedű ARANY Scheer Bernadett
Pegorari Luca zongora EZÜST Ukszta Erika
Pusztai Zorka fuvola ARANY Szakályné Szalai Mária

 

Felső tagozat

Becze Bulcsú kürt EZÜST Nagy Bálint
Jelencsics Alíz zongora ARANY Ukszta Erika
Kőszegi Tücskök hegedűzenekar ARANY Scheer Bernadett
Kumánovich Kinga zongora EZÜST Horváth Zoltán
Lamp Kornél trombita ARANY Bihacker Ádám
Tánczos Krisztofer fuvola ARANY Szakályné Szalai Mária

 

Középiskola

Koczor Réka furulya ARANY Nagy Bálint

 

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

 

XX. Sistrum Zenei Versenyek (2022)

Név Hangszer Eredmény Felkészítő tanára
Lamp Kornél trombita EZÜST Bihacker Ádám

 

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 

 

XIX. Sistrum Zenei Versenyek (2021)

Név Hangszer Eredmény Felkészítő tanára
Dorner Kinga Gordonka EZÜST Pákolitz Andrea

 

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 

 

Művészeti szemle 2021

Alsó tagozat

Név Hangszer Eredmény Felkészítő tanára
Kondics Flóra fuvola ARANY Szakályné Szalai Mária
Lamp Olivér zongora ARANY Vasasné Radványi Ilona
Pintér Lóránt furulya ARANY Szakályné Szalai Mária
Pegorari Anna hegedű ARANY Scheer Bernadett
Becze Bulcsú kürt EZÜST Nagy Bálint
Jelencsics Alíz zongora EZÜST Vasasné Radványi Ilona
Láng Vivien fuvola EZÜST Szakályné Szalai Mária

 

Felső tagozat

Polgár Csanád ütő ARANY Vörös Emil
Szabó Panna fuvola ARANY Szakályné Szalai Mária
Bak Emma furulya EZÜST Madár Ágnes
Bönditz Szabolcs ének EZÜST Paulik Ákos Dezsőné
Dorner Ilona fuvola EZÜST Szakályné Szalai Mária
Koczor Tímea furulya EZÜST Nagy Bálint
Lakihegyi Letícia klarinét EZÜST Madár Ágnes
Lamp Kornél trombita EZÜST Bihacker Ádám
Polnisch András ütő EZÜST Vörös Emil
Stampf Gergő hegedű BRONZ Scheer Bernadett

 

Középiskola

Fuvola trió fuvola ARANY Szakályné Szalai Mária
Koczor Réka furulya ARANY Nagy Bálint
Vadász Kristóf zongora KIEMELT ARANY Ukszta Erika

 

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂