ZENEISKOLAI BEIRATKOZÁS

A Budaker Gusztáv Alapfokú Művészeti Iskola szeretettel vár minden olyan kőszegi és Kőszeg környéki gyermeket és fiatalt, aki hangszeren szeretne tanulni. Az új növendékeknek, furulya, fuvola, klarinét, szaxofon, trombita, harsona, kürt, tuba, ütő, hegedű, gordonka, zongora és gitár tanszakokra van lehetőségük jelentkezni. A beiratkozáshoz kitöltve várjuk a jelentkezési lapot, amely innen letölthető pdf formátumban: jelentkezési lap (.pdf), vagy számítógéppel is kitölthető Word formátumban: jelentkezési lap (.docx).A beiratkozás időpontja: 2024. június 17-18. 14 és 17 óra közöttA beiratkozás helyszíne: Chernel utca 12.
Beszámoló

16. répcementi találkozó

Alsó tagozatNövendék neveHangszerFelkészítő tanárEredményBozzay ZsófiafuvolaSzakályné Szalai MáriaAranyFrank LászlózongoraCs.Szász JuditNívódíjGitár együttesgitárFarkas LászlóAranyHarangozó FlórazongoraCs.Szász JuditAranyKató MartinhegedűBerki-Horváth SzimonettaAranyKoczán MirafuvolaSzakályné Szalai MáriaAranyKoppány-Babos KincsőfuvolaSzakályné Szalai MáriaAranyKovács MagdalénazongoraHorváth ZoltánAranyPolnisch MenyhértkisdobVörös EmilAranyPrim ÁkoshegedűBerki-Horváth SzimonettaAranySzendrő SzófiafuvolaSzakályné Szalai MáriaAranySzűcs VesznaxilofonVörös Emil Arany-KülöndíjFelső tagozatNövendék neveHangszerFelkészítő tanárEredményBaranyai RamónahegedűBerki GáborAranyBecze BulcsúkürtNagy BálintAranyFuvola kvartett:Dorner Ilona,Láng Vivien, Hóbor Enikő, Bellovits IzabellfuvolaSzakályné Szala...
Tábor

Nyárvégi Zenei Tábor

a Budaker Gusztáv Zeneiskola szervezésében Időpont: 2024. augusztus 26-30. között, minden nap 8-16 óra között Korosztály: 8. életévét betöltött, legalább két éve hangszerén tanuló növendékek részére Programok: - Egyéni és csoportos hangszeres foglalkozások - Szabadidős programok - Csoportos játékok, kreatív feladatok - Táborzáró Hangverseny Helyszín: zeneiskola épülete, valamint egyéb városi helyszínek Részvételi díj: 22 000.-Ft Jelentkezési határidő: 2024. május 24. Jelentkezési lap: innen letölthető Fizetési határidő: 2024. május 31. a Zeneiskola titkárságán hétköznapokon 9-15 óra között Várjuk növendékeinket sok szeretettel!
Egy százalék

Hangvilla Alapítvány

Kedves Szülők! Kérjük Önöket, hogy támogassák adójuk 1%-ával aKőszegi Budaker Gusztáv Zeneiskola alapítványát,amely nélkül nem működhetne iskolánk a megszokott színvonalon. Az alapítványi hozzájárulásnak köszönhetően hangszereket karbantarthatunk, és felújíthatunk,hangszereket és hangszertartozékokat vásárolhatunk, hangversenyeket rendezhetünk. HANGVILLA ALAPÍTVÁNY ADÓSZÁMA:19246004-1-18Bankszámlaszám: 11747051-40017615 Segítségét tanulóink nevében is hálásan köszönjük! Tisztelettel és köszönettel a Kuratórium nevében:Vörös Emil alapítvány elnőke