



Képek a hangveresenyről:


















Szeretettel gratulálunk növendékünknek Prim Ákosnak és tanárának Berki-Horváth Szimonettának a XXIV. Sistrum Zenei Versenyek hegedűversenyén elért ezüst minősítéshez!
Zongorán kísért Ukszta Erika tanárnő.



Tegnap Bene Krisztina művészetoktatási szaktanácsadó látogatott el iskolánkba, aki hegedű szakmai napot tartott az iskola valamennyi hegedűsének.